Bus Route 13 - Автобус 13: Геріатричний пансіонат - Садова -
Bus Stops
- 1 - Геріатричний пансіонат
- 2 - Дріжджзавод
- 3 - Стадіон "Мальва"
- 4 - Річка Прут
- 5 - Пивзавод
- 6 - Севастопольська вулиця
- 7 - Залізничне Училище
- 8 - Залізничний вокзал
- 9 - Театр Ляльок
- 10 - Соборна площа
- 11 - Садова вулиця
- 12 -
- 13 -
- 14 -
- 15 -